Vasseur: Her şeyden önce, Kimi’ye hızlı bir iyileşme diliyoruz

0

Frédéric Vasseur, Alfa Romeo Racing ORLEN Takım Müdürü: “Her şeyden önce, Kimi’ye hızlı bir iyileşme diliyoruz diyerek İtalya Gp’si hakkında düşüncelerini paylaştı.

Hala evde tecrit altında, hiçbir semptomu yok ve onu tekrar aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

Robert, Hollanda’da yaptığı iyi işten sonra onun yerine geçecek ve takım onu desteklemek için elinden geleni yapacak. İtalya’ya kendi yarışımıza hazır bir şekilde geliyoruz:

Zandvoort’un gösterisinden sonra, Tifosi’nin neler saklandığını görmek için sabırsızlanıyoruz. Alfa Romeo’nun tarihi merkezinde özel bir tasarım ve büyük bir etkinlik programı ile bu etkinliği kutlayacağız, ancak aynı zamanda şenlik ruhuna katkıda bulunma yolundaki eylemi de istiyoruz.

Hollanda’da 2014’ten bu yana en iyi eleme performansımızla bir adım daha attık ve sadece pazar günkü puan savaşında yer alamamamız gerekiyor.

Monza tamamen farklı bir mücadele olacak ve Sprint Elemeleri de kartları oyunda karıştırmak için bir şans olabilir, ancak bir kez daha% 100 vermeye hazır çıkacağız.

Bu kalabalığın önünde iyi bir sonuç özel olurdu.”

Frédéric Vasseur

Antonio Giovinazzi (Car #99): 

“Evde yarışmak her zaman özel bir durumdur ve bunu Monza hayranlarının önünde yapmak bunu daha da iyi hale getirecektir.

Geçen hafta destekçilerin ne kadar harika bir atmosfer yaratabileceğini gördük ve umarım bu hafta sonu İtalya’da da aynısı olur.

2019’daki yarışı hatırlıyorum ve kariyerimin en önemli olaylarından biri, bu yüzden tekrar piste geldiğimizde benzer bir performansı tekrarlamayı umuyorum.

Bir pist olarak Monza, Zandvoort’tan olabildiğince uzak, ancak umarım sıralama turlarında hala rekabetçi olabiliriz ve yarışta iyi bir sonuç alabiliriz.

Bu hafta sonu bizimle olamayan Kimi için de güzel olurdu.”

Robert Kubica (Araba #88): 

“Her şeyden önce Kimi için en iyi dileklerimi paylaşmak istiyorum: Umarım tamamen iyileşir ve yakında kokpite geri döner.

2006’da ilk podyumumu aldığım inanılmaz bir pist olan Monza’da yarışmayı dört gözle bekliyorum.

Zandvoort’un aksine, iyi bildiğim bir pist ve bu yardımcı olacak, özellikle Sprint Sıralama hafta sonu formatı bir antrenman seansı eksiğimiz olacağı anlamına geldiği için.

Hollanda’da yaptıklarımdan memnunum ve Monza’da takıma bir kez daha yardım etmek için sabırsızlanıyorum.”

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir