Kumbara açıldı ve sayı yapmaya devam etmek istiyoruz.

0

Sezonun ilk on finiş ve bunu yapmak için Monako’daki güçlü ve olgun bir performans gerekti. Bir hafta sonundan sonra en mutlu ayrılan takımlar arasında Alfa Romeo Takımı da var.

Sezonun ilk on finiş ve bunu yapmak için Monako’daki güçlü ve olgun bir performans gerekti. Bir hafta sonundan sonra en mutlu ayrılan takımlar arasında Alfa Romeo Takımı da var. Sayı yapmaya devam etmek istiyoruz dediler.

Kaydettikleri önemli ilerlemeyi sergilediğimiz ve ekipteki herkesin onlardan isteneni teslim ettiği bir noktayı eve getiriyoruz diyerek mutluluklarını paylaştılar.

Sezonun en iyi elemelerini geçiren bir Cumartesi gününden sonra, Antonio Giovinazzi 10’da başladı. ve Kimi Räikkönen 14’ncülük ile, Pazar günü ilerlemesinin tesadüf olmadığını gösterdi.

Yarış temposu bütün takımlar için neredeyse aynıydı ve Antonio ve Kimi’nin P10 ve P11’inden daha fazlasıyla dönüşü sonrası küçük bir hayal kırıklığı belirtisi bile var takımda.

Sollamanın bir olasılık olduğu ve nerdeyse imkansıza yakın farklı bir pistte, Bir 8 ve 9 unculuk takımın o en ufak olasılık beklentisiydi.

Daha fazlasının olabileceğini düşünürken eve puan getirmek, bu takımın açlığını ve kararlılığını gösteriyor. Performansın takıma verdiği güveni ve iyi sonuçlar dizisini sürdürme irademizi gösteriyor şeklinde açıkladılar hafta sonunu.

Cüzdan açıldı ve sayı yapmaya devam etmek istiyoruz. Sırada Bakü var.

Frederic Vasseur

Sonunda hedeften uzak olmak ve eve hak ettiğimiz ilk 10 finişi getirmek harika. Son bir yılda ve özellikle son zamanlarda ileriye doğru büyük adımlar attık. Hafta sonu boyunca gösterdiğimiz tempo bunu gösteriyor.

Q3’te ilk kez bir arabamız vardı ve her ikisini de Q2’ye koymaya devam ettik. dedi Frederic. İlerleme kaydedecek tempoya sahiptik ve mürettebattan sürücülere, pit duvarına kadar herkes bugün çok iyi bir iş çıkardı.

İyi yarış tempomuz, başka herhangi bir pistte daha da yüksek bitirmemizi sağlayacaktı, Ancak gösterdiğimizden çok memnun olabiliriz. Bu, takımdaki herkes için büyük bir motivasyon artışı ve Bakü’den başlayarak önümüzdeki birkaç yarışta daha da iyisini yapmak için bize güven verebilir.”

Kimi Räikkönen (7 numaralı araba)

Alfa Romeo Racing ORLEN C41

(Şasi 04/Ferrari)

Yarış sonucu: 11lik

En hızlı tur: 1:14.971 (L55)

Lastikler: Yeni Orta (43 tur) – Yeni Sert (34 tur)

”Burada işler genelde böyle yürür.”

Kimi Räikkönen

“Bugün benim için en yoğun öğleden sonra değildi, birkaç yere taşındık ama başka bir şey olmadı. Biraz iyi tempo gösterdik ve bu sonraki yarışlarda bize yardımcı olmalı, ancak burada Monako’da pas büyük bir tempo avantajınız olsa bile çok zor.

Bu böyle ama takımın sezonun ilk puanını puanlamasına sevinebiliriz.”

Antonio Giovinazzi (araba numarası 99)

Alfa Romeo Racing ORLEN C41

(Şasi 03/Ferrari)

Yarış sonucu: 10lik

En hızlı tur: 1:15.331 (L41)

Lastikler: Kullanılmış Yumuşak (33 tur) – Yeni Sert (44 tur)

“Sonunda puanlara geri dönmek gerçekten çok güzel.

Antonio Giovinazzi

“Sonunda puanlara geri dönmek gerçekten çok güzel. Hafta sonu boyunca tempo gerçekten iyiydi ve bu ilk on finiş bunun ödülü. Sollamanın mümkün olduğu farklı bir pistte, P8’de olabilirdik, ancak bu sonuçtan ve takımın mükemmel bir hafta sonu sunma şeklinden mutlu olmamız gerekiyor.

Çok fazla ilerleme kaydettik ve bu nokta hepimiz için iyi bir motivasyon olarak çalışacak ve önümüzde hala birçok yarış var. Şimdi Bakü’yü dört gözle bekliyorum, sevdiğim bir pistte başka bir sokak yarışı. Böyle harika bir hafta sonu daha üretirsek, eve iyi bir sonuç daha getirmek için gereken her şeye sahip olacağız.”

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir