Red Bull Pistin En Hızlısını Arıyor Red Bull Kart Fight

0

Pistin en hızlısı sen misin? O zaman Red Bull Kart Fight tam sana göre! TOSFED ortaklığı ile düzenlenen etkinlikte elemeler başladı.

Amatör karting şampiyonası Red Bull Kart Fight’ta, elemeye katıldığın pistin rekorunu 7 Kasım’a kadar elinde tut, 14 Kasım’da Tuzla Karting Park’ta yapılacak finalde yarışmaya hak kazan.

Şampiyonun sürpriz hediyeler kazanacağı bu aksiyonu bol etkinliğin elemeleri birçok şehri ziyaret edecek. Hemen yukarıdaki başvur butonundan kaydını yaptırabilirsin.

Not: Kayıt formunda seçtiğin karting pistine 7 Kasım tarihine kadar giderek etkinliğin ön elemelerine katılabilirsin. Katıldığın pistin rekorunu 7 Kasım’a kadar elinde tut, 14 Kasım’da Tuzla Karting Park’ta yapılacak finalde yarışmaya hak kazan.

Red Bull Kart Fight Nedir?

Red Bull Kart Fight heyecanı başladı. Bu etkinlikte Türkiye’nin dört bir yanından kart yarışına meraklı amatör yarışçılar, kozlarını paylaşmak için karting pistine çıkıyorlar.

Herkesin ortak amacı ise Tuzla Karting Park‘ta gerçekleştirilecek Red Bull Kart Fight Türkiye Finali’nde şampiyonluk mücadelesi vermek.

Red Bull Kart Fight’ın ön eleme süreci 11 Ekim ile 7 Kasım arasında gerçekleşiyor. İstanbul’dan Şanlıurfa’ya, Eskişehir’den Samsun’a birçok şehirde go kart pistleri yer alıyor.

Katılımcıların yapmaları gereken ilk şey ise etkinlik sayfasına girerek ya da katılım gösterecekleri piste giderek kayıtlarını yaptırmak.

Red Bull Kart Fight ön eleme noktalarını etkinlik sayfasının elemeler sekmesinde bulabilirsin. Sana en yakın piste gidip satın alacağın süre boyunca atacağın en hızlı tur ile adını skor tabelasına yazdır.

7 Kasım itibariyle her noktada iki ayrı klasman için en hızlı turu atan birer yarışçı Türkiye finaline katılacak.

Red Bull Kart Fight’ta “genel” ve “üniversite” olmak üzere iki klasman bulunuyor. Üniversite öğrencileri kartlarını göstererek üniversite klasmanına kaydolabilirler.

Sadece 18 yaş üstü ve lisans almamış kişilere açık etkinliğe dair diğer tüm kuralları etkinlik sayfasının katılım şartları sekmesinde bulabilirsin.

ELEMELER:

11 Ekim’den itibaren elemelerin başladığı yerler:

Fev Dragos Karting – İstanbul

Tuzla Karting Park – İstanbul

Gebze Go- Kart – Kocaeli

Şanlıurfa Go-Kart – Şanlıurfa

18 Ekim’den itibaren elemelerin başladığı yerler:

Speed Park – Ankara

Antalya Go-Kart – Antalya

Söke Karting – Aydın

Es Es Karting – Eskişehir

M1 Karting – Gaziantep

Atay Karting – Hatay

Olimpik Go-Kart – İstanbul

Küçükçekmece Go-Kart – İstanbul

Pelican Go-Kart – İstanbul

Balçova Karting – İzmir

Mazakaland Go-Kart – Kayseri

Karting Burda – Kocaeli

Anakent Go-Kart – Samsun

Prime Karting – Sivas

Cevahir Go-Kart – Trabzon

Katılım Koşullarını buradan öğrenebilirsiniz : Katılım Koşulları (redbull.com)

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/pdtf1tur/public_html/wp-content/litespeed/css/7852578b6d6fca71dd76e7d4782a1584.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/pdtf1tur/...', 130, Array) #1 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/pdtf1tur/...') #2 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('http://f1turkiy...', 'css', true, Array) #3 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/pdtf1tur/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130