Tech3 KTM Factory Racing ikilisi için altıncı sırada

0

Tech3 KTM Factory Racing ikilisi için altıncı sırada Fransa’daki ünlü Bugatti pistinde yağmur ve güneşin karışımı bugünkü sıralamayı belirledi.

Danilo Petrucci, French MotoGP, 15 May 2021

Tech3 KTM Factory Racing ikilisi için altıncı sırada Fransa’daki ünlü Bugatti pistinde yağmur ve güneşin karışımı bugünkü sıralamayı belirledi.

MotoGp‘de Zor bir Cuma gününün ardından Danilo Petrucci, GÜN boyunca KTM RC16′ sında hislerini önemli ölçüde geliştirmeye başladı. Tech3 KTM Factory Racing’den Iker Lecuona dün Fransa Grand Prix’sinde iyi tur zamanlarıyla başladı ve bugün çıtayı tekrar yükseltti.

FP3 ve FP4’te ilk 15’in içinde bitirdi. Sıralama Turlarında bir adım daha atarak P7’de bitirmek için olası bir Q2 girişini sadece 0.5 saniye kaçırdı.

Antrenmanları ilk 10’un içinde üç ve dört olarak tamamladı, ancak yağmur faktörü eşliğinde Q1’de tekrar piste çıktığında zorlanıyordu. Genç İspanyol sonunda P8’de sona erdi ve 2021 sezonunun beşinci turuna yarın yerel saatle 14:00’te altıncı sıradaki takım arkadaşının yanında başlayacak.

Danilo Petrucci

Pozisyon: 17lik

Saat: 1:43.857

Tur sayısı: 9


”Dürüst olmak gerekirse, bugünkü havayla birlikte gerçekten hiçbir şey yapamadık”

Danilo Petrucci

“Çılgın bir Elemeydi ve dünden itibaren zor bir kurulumdan kurtulmam gerekiyordu. En azından ön taraftaki farkı kapatmayı başardık. Elbette, istediğimiz yer değil, ama en azından takip etmenin yolunu anladık. Böyle devam etmeliyiz. Yarın bazı puanlar almak ve karışımda olmak çok ama çok iyi olurdu. Kolay olmayacak, ancak takımın bugün yaptığı çalışmalardan dolayı mutluyum.”

Iker Lecuona

Pozisyon: 18lik

Zaman: 1:44.324

Tur sayısı: 9


“Sonunda zor bir gündü”

Iker Lecuona

”Bu sabah ıslak koşullarda gerçekten iyi ve çok hızlı hissettim. Kuru FP4’te ilk 10’un içindeydim, bu yüzden Q2’ye çıkmak için oldukça iyi ve güçlü hissettim, ancak Q1’den birkaç dakika önce yağmur yağmaya başladı ve bu hayatımızı zorlaştırdı”. dedikten sonra sözlerine;

Son olarak, çok mücadele ediyordum ve kesinlikle istediğimiz ve hak ettiğimiz pozisyon değildi, çünkü hafta sonu boyunca çok iyi çalışıyoruz. Yarın zorlamaya çalışacağız!” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir