SAN MARINO’DA SERGIO GARCIA IÇIN DÖRDÜNCÜ GRID SIRASI

0

Gaviota GASGAS Aspar Takımı’nın pilotu, Izan Guevara onyekuru ile on ikinci oldu.

Yerel sürücüler dün Moto3’te parladılar ve bugün San Marino Grand Prix’sinin zamanlanmış antrenman seansında bunu tekrar yaptılar.

Eğer dün en hızlısı Dennis Foggia ise, bugün ilk pozisyon Romano Fenati’yi kaptı. Her ikisi de Gaviota GASGAS Aspar Takımı Sergio García Dols’un pilotunu savunan şampiyonanın ikinci pozisyonuna göz atarak ev sahibi grand prix’ye geliyor.

Hem Pedro Acosta hem de García’nın kendisi gridin ortasından başlayacak: lider dokuzuncu, García ise on ikinci sıradan başlayacak.

Sergio García Dols’u San Marino Grand Prix’sinde pole’den ayırdı ve sonunda on ikinci sırada başlayacak.

Gaviota GASGAS Aspar Takımı’nın pilotu, teknik ekibiyle dün karşılaştığı zorlukları geliştirmeye devam etmek için çözebildiği Misano’da ikinci günün gidişatından memnun.

García, GASGAS’ın kurulumunda ince ayar yapmaya devam etmek için tek başına çalışmaya odaklandı.

Sabah, Castellón sürücüsü beşinci olmayı başarırken, partneri dokuzuncu olmuştu. Ancak Guevara, son turunu tamamlamak için zamanı tükendiği için bu iyi sınıflandırmayı zamanlanmış olarak kopyalayamadı.

Balear sürücüsü, Q2’de 1:43.033’lük bir zaman belirledi ve bu da yarın griddeki on yedinci pozisyondan başlamasını sağlıyor.

12. Sergio García Dols 1:42.687 (+0.931): 

“Dün yaşadığımız zorlukları çözdük ve zamanlanmış olarak ideal bisiklete sahip olmasam da, yarış için çalışmaya odaklandım ve kötü bir zaman almadığımı düşünüyorum.

Biraz eksiğimiz vardı, ancak bisikleti geliştirmeye devam edersek, ulaşabileceğimiz bir yerde.”

17. İzan Guevara 1:43.033 (+1.277): 

“İyi iş çıkardığımız sabah, iyi bir tur atmıştım ve bisikletle rahattım, çünkü yaşadığımız küçük bir sorunu da çözebildik.

Zamanlanmış antrenman için motive oldum, ancak ilk bir saatten daha rüzgarlıydı ve daha iyi bir dönüş almak benim için daha zordu: en fazla 1:43.0’e ulaşabildim.

Son koşuda neredeyse hiç zaman bırakmadan ayrıldık ve yeni lastiği sıkamadık. Geç ayrıldık, geri dönmek zorunda kalacağız.” dedi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/pdtf1tur/public_html/wp-content/litespeed/css/ebb7ebf6f1207b03023b6fb90a6faf79.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/pdtf1tur/...', 130, Array) #1 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/pdtf1tur/...') #2 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('http://f1turkiy...', 'css', true, Array) #3 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/pdtf1tur/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130