Misano’da Red Bull KTM Tech3 ikilisi için istikrarlı Cuma

0

Gran Premio di San Marino e della Riviera di Rimini bazı karışık hava koşullarıyla başladı. Yine de Moto3 kategorisi, bu öğleden sonra FP2’nin son dakikalarına doğru bazı yağmur damlaları ile karşılaştığı için şanslıydı.

Böylece Deniz Öncü, seansın sonlarında en hızlı turunu attıktan sonra 2021’in 14. turuna Serbest Antrenman bir’de beşincilikle başladı.

FP2’de gelişmeyi başaramadı, ancak yine de genel olarak sekizinci sırada iyi bitirdi. Aynı zamanda, Ayumu Sasaki ilk gün boyunca iyi bir his bulmakta zorlandı, ancak ilk iki seans arasında tur süresini 0.350 saniye geliştirdi ve sonunda P20’de sona erdi.

“Dürüst olmak gerekirse, oldukça iyi bir gündü. Bu devreyi gerçekten seviyorum, ancak FP1’de zaten seansın başlarında büyük bir hata yaptım.

Deniz Öncü

Pozisyon: 8lik

Saat: 1:42.987

Tur: 25

Ama neyse ki ben ve bisiklet iyiydik, bu yüzden deriyi değiştirdim ve beşinci bitirmeye devam ettim. FP2’de kendimi gerçekten güçlü hissettim, her zaman üst sıraların içindeydim ve aynı zamanda kendi tempomu yapıyordum.

Herkes gibi biz de yeni bir lastik taktık ama bir şekilde çalıştıramadık. Sanırım bir sorun vardı. Ama yine de yarın için süper pozitifiz”

Ayumu Sasaki

Pozisyon: 20lik

Saat: 1:43.430

Tur: 25

“Zor bir açılış günüydü. FP1’de harika bir hisle başlamadık, ancak bisikleti FP2’de yanan bir şekilde geliştirmeyi başardık.

Kendimi çok daha iyi ve rahat hissettim. Sonundaki yağmurla birlikte, ilk 10’a girebileceğimizi hissettiğim için hızlı bir tur atamadım.

Sonuç harika görünmüyor, ancak yarın için geliştirmemiz gereken birçok yer olduğunu düşünüyorum.

Umarım hava FP3 için biraz daha istikrarlı olur. En azından kendimi daha rahat hissediyorum ve doğru yolda olduğumuzu düşünüyorum, bu yüzden yarın neler yapabileceğimize bakalım.”

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir