Meksikalı sürücü, Amerika Birleşik Devletleri Grand Prix’si öncesinde RB7’de Dallas sokaklarına çarptı.

0

Sergio “Checo” Perez drives the RB7 car at Red Bull Show Run in Dallas, Texas, USA on 16 October, 2021. // SI202110160596 // Usage for editorial use only //

Sergio Pérez, 24 Ekim’de Austin’deki Amerika Birleşik Devletleri Grand Prix’sinde hayranlarına neler bekleyebileceklerine heyecan verici bir tat vermek için ilk Red Bull Racing Honda gösteri koşusu için şampiyonluk kazanan RB7’de Dallas sokaklarına çıktı. 


– RB7, Ekim ayı başlarında Manhattan ve Wall Street bölgesini gezmek için New York’u ziyaret ettikten sonra, Red Bull Racing Honda bir sonraki gösteri koşusu için Teksas’a taşındı.

– Bu kez, ikonik RB7 aracının direksiyonuna geçen Meksikalı sürücü Pérez, Türkiye Grand Prix’sinde takım arkadaşı Max Verstappen’in arkasındaki üçüncülüğünden yeni bir muamele yapmak için taraftarlara bir gösteri yaptı.


– 31 yaşındaki oyuncu, DUBLÖR bisiklet yıldızı Aaron Colton’un performansı da dahil olmak üzere Harwood Bölgesi’nin kıvrımları ve dönüşleri boyunca RB7’yi birden fazla koşuda pilot olarak kullandığı için Teksas’ta her şeyin daha büyük olduğunu kanıtladı.

– Red Bull Racing Honda için iki yıldır ilk halka açık gösteri koşusuydu ve Pérez, takımının bu haftaki 2021 Formula 1 Dünya Şampiyonası takım sıralamalarında Mercedes ile arasındaki farkı kapatmasına yardımcı olmak için yanında istekliydi.

– Eski britanya Formula 3 şampiyonu da 2022 için bir sözleşme ile mevcut sürücü sıralamalarında beşincilikten yükselmek istiyor zaten sezonun son altı yarışına girme konusunda garanti.

“Bugün çok özeldi, gerçekten çok keyif aldım.

sergio perez

Red Bull aracında ilk kez gösteri yapıyordu – ki bu çok eğlenceliydi – ve kesinlikle hiçbirimizin yakında unutamayacağı bir gündü.

ABD’yi ziyaret etmeyi her zaman seviyorum, kalabalıktan gelen enerjiyi hissedebiliyordum ve insanların yüzündeki gülümsemeleri görmek şaşırtıcıydı.

Bugünkü destek için tüm taraftarlara teşekkür ederim, gelecek hafta sonu Austin’de yarışmak beni daha da heyecanlandırdı – umarım başka bir çift podyum yapabiliriz.” dedi.

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir