Max Verstappen Soru-Cevap

0

Bahreyn’de kaçırdıktan sonra Imola’daki yarışı kazanmak çok tatmin edici hissettirdi.

PORTIMAO, PORTUGAL - APRIL 30: Mercedes GP Executive Director Toto Wolff, Red Bull Racing Team Principal Christian Horner and McLaren Chief Executive Officer Zak Brown talk in the Team Principals Press Conference during practice ahead of the F1 Grand Prix of Portugal at Autodromo Internacional Do Algarve on April 30, 2021 in Portimao, Portugal. (Photo by Lars Baron/Getty Images) // Getty Images / Red Bull Content Pool // SI202104300633 // Usage for editorial use only //

Bahreyn’de kaçırdıktan sonra Imola’daki yarışı kazanmak çok tatmin edici hissettirdi.

Max, Imola’da harika bir galibiyet aldın.

Elbette kazanmak harikaydı, Bahreyn’de kaçırdıktan sonra Imola’daki yarışı kazanmak çok tatmin edici hissettirdi. Bahreyn yarışından kesinlikle öğrenmek istediğimiz birkaç şey vardı, ki bunu yaptık ve eve galibiyeti getirebilirdik. Ayrıca çok uzun bir sezon olduğunu biliyoruz, bu yüzden sadece çok odaklanmalıyız ve her zaman ileriye bakıyorum, Imola mükemmel değildi, bu yüzden zorlamaya devam etmeliyiz.

Sezona güçlü başlıyoruz, takımla birlikte olduğum günden beri sahip olduğumuz en iyi sezon.

Max verstappen

Yarış başlangıcınızı ve 1.

Ne olacağını bilmek her zaman zordur, ancak iyi bir lansman yapmışım gibi hissettim, Cumartesi günü performansı en üst düzeye çıkarmadım, bu yüzden yarışı 1. RB16B ile sahip olduğumuz şeyden memnunum, daha hızlı, daha fazla kavrama ve daha iyi dengeye sahip. Zeminle birlikte downforce’ı kaybettik, ancak diğer takımlardan biraz daha az kaybettiğimizi düşünüyorum ve bu ileriye doğru iyi bir adım attığımızı gösteriyor.

Sezona güçlü başlıyoruz, takımla birlikte olduğum günden beri sahip olduğumuz en iyi sezon. Uzun bir sezon ve şampiyonluk için savaşmak istiyorsak gelişmeye devam etmeliyiz.

Portekiz’e baktığınızda, geri dönmek için heyecanlı mısınız?

Portekiz’e geri dönmek için sabırsızlanıyorum, geçen yıl orada podyumdaydık ve sanırım şimdi daha iyi bir arabamız var, bu yüzden arabadan çıkarabileceğimiz her şeyi çıkarmayı ve orada biraz eğlenmeyi dört gözle bekliyorum. Şimdiye kadarki her yarış hafta sonunda, gerçekten kazanma şansı olduğunu hissettik, pole için savaşabileceğinizi bildiğinizde şimdi farklı bir zihniyet gibi hissettiriyor.

Yıllar boyunca kesinlikle çok şey öğrendik, önümüzde ne olduğunu görmek için çok heyecanlıyım. Kolay olmayacak ama bu sezon mücadelede kalmak için elimizden geleni yapacağız.

Portekiz Grand Prix’sine kadar olan yapımda keyfini çıkarmanız için seçtiğimiz Takım çalma listesinde şu parkçaları seçmiş.

Hafta Sonu Programı

TARIHYEREL SAATDISIPLINOTURUM
Cuma 30 Nisan11:30-12:30Formül 1İlk Alıştırma
Cuma 30 Nisan15:00-16:00Formül 1İkinci Alıştırma
Cumartesi 1 Mayıs12:00-13:00Formül 1Üçüncü Alıştırma
Cumartesi 1 Mayıs15:00-16:00Formül 1Eleme
Pazar 2 Mayıs15:00-17:00Formül 1Yarış

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir