Güzel ve temiz bir gün geçirdik

0

Charles Leclerc #16 Güzel ve temiz bir gün geçirdik. Portimão’dan beri yaklaşımımı biraz değiştirdim. Her hafta sonundan sonra, nerede gelişmem gerektiğini analiz etmeye çalışıyorum.

Charles Leclerc #16 Güzel ve temiz bir gün geçirdik. Portimão’dan beri yaklaşımımı biraz değiştirdim. Her hafta sonundan sonra, nerede gelişmem gerektiğini analiz etmeye çalışıyorum.

Şimdiye kadar, çok daha iyi sürüyorum ve araçla iyi bir yerde olduğumu hissediyorum, bu yüzden oldukça mutluyum.

Charles Leclerc

Leclerc ikinc seansta son sektörün en iyi zamanına imza attı ve en iyi zamanlar çizelgesinde 3.ncü sırada yer alarak gözleri ve dikkatleri üzerine çekti. Takım doğru ayarlamalarla bir podyum hesabı yapmak konusuda bu veriler baya bir istek göstermesi gerektiğini düşüdürttü.

Geçen yıl burada oldukça mücadele ettik ve bu yıl araç çok daha iyi hissediyor.

Tüm ekip için harika, özellikle de fabrikada çok çalışan ve rakamlara bakarak karşılığını görebilenler için.

Hepimizi motive ediyor.

İspanya Grand Prix’si için ikinci serbest antrenman seansında, Scuderia Ferrari’nin SF21’leri sırasıyla Charles Leclerc ve Carlos Sainz ile zaman çizelgesinde üçüncü ve sekizinci sırayı aldı.

58 tur luk pistte. Sürücüler ilk olarak Softs’ta en iyi zamanlarını ayarlamadan önce Orta lastiklerle çıktılar: Charles 1’18″335 ile üçüncü ve Carlos 1’18″674’te sekizinci oldu. Her zamanki gibi, kapanış aşamalarında, odak yarış simülasyonu çalışmasına geçti. Leclerc 28 tur attı ve Sainz iki tur daha attı.

Yarın bu pistte elemelerle önemli olacak. Güzel bir sürpriz varsa, o zaman hoş karşılanacaktır, ancak amacın ön sıranın hemen arkasında olmak olduğunu düşünüyorum.

Charles Leclerc

İspanya Grand Prix’si için antrenman günü Scuderia Ferrari Mission Winnow için plana göre geçti. En hızlı zamanların belirlendiği ikinci seansta Charles Leclerc üçüncü ve Carlos Sainz sekizinci oldu.

FP1. Sabah, Sert bileşik lastiklerini çalıştırmaya başlarken, seansın ikinci bölümünde, çalışma çeşitli aerodinamik konfigürasyonların karşılaştırılmasını da içerdiğinde, Charles ve Carlos, Monegasque (5.) için 1’18″996 ve İspanyollar için 1’19″020 (6.) için en iyi zamanları belirleyerek Mediums’u çalıştıran tek sürücülerdi. Leclerc 25 tur, Sainz 22 tur attı.

FP2. Öğleden sonra, takım Yumuşak lastiklerde normal sıralama simülasyonunun mücadelesini vermeden önce aracın dengesini hassas bir şekilde ayarlamaya devam etti. Doğal olarak bu yapılandırmada her iki sürücü de en iyi zamanlarını belirlediler, Charles için 1’18″335 ve Carlos için 1’18″674, günü zaman çizelgesinde üçüncü ve sekizinci sırada bitirdi. Son 20 dakika boyunca, pirelli lastiklerinin yönetimine bakarken uzun koşular yaparak yarış yapılandırmasına geçti.

Tek zamanlı tur ve uzun koşular, burada da Barcelona-Catalunya Pisti’nde, ilk ikinin hemen arkasındaki takımları ayıran boşluklarda biz varız dediler.

Program. Elemeler yarın Tsİ 15’te başlayacak ama önce 12’de son serbest antrenman seansı var. İspanya Grand Prix’si Pazar günü saat 15’te başlıyor.

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir