Pierre Gasly:”Imola’daki alınması gereken olumlu şeyler var”

0

“Imola’daki son tura baktığımızda, sonuç açısından hayal kırıklığı yaratan bir hafta sonundan alınması gereken bazı olumlu şeyler var. Tüm serbest antrenman seanslarında ilk ondaydık ve elemelerde yine ilk beşteydik”

2021 Portuguese Grand Prixview with Pierre Gasly by Scuderia AlphaTauri

“Imola’daki son tura baktığımızda, sonuç açısından hayal kırıklığı yaratan bir hafta sonundan alınması gereken bazı olumlu şeyler var. Tüm serbest antrenman seanslarında ilk ondaydık ve elemelerde yine ilk beşteydik”

“Imola’daki son tura baktığımızda, sonuç açısından hayal kırıklığı yaratan bir hafta sonundan alınması gereken bazı olumlu şeyler var. Tüm serbest antrenman seanslarında ilk ondaydık ve elemelerde yine ilk beşteydik pole süresinin onda üçü ki bu takım için en iyi Eleme zamanlarından biri olmalı.

Yarışta yedinci olmak hala iyi bir sonuç, daha iyisini yapmamız gerektiğini bilsek bile. Bunu takım olarak tartışacağız ve bir daha olmamasını nasıl sağlayacağımızı göreceğiz.”

Geçen yıl Portimao’da iyi bir yarış çıkardım ve beşinci oldum. Bir rollercoaster gibi yukarı ve aşağı giden, tüm gradyan değişiklikleri ile gerçekten eşsiz bir devre. Orada sürüş eğlenceli ve alıştığımızdan çok farklı

Pierre Gasly

Düşük kavramalı bir pist olarak, araç çok kayıyor ve lastikleri sıcaklığa çıkarmak kolay değil. C1 sert lastiklerini çalıştıracağız ve geçen yıl, özellikle FP1’de ısınmak çok zordu, ancak bu sefer biraz daha fazla bilgi ve deneyime sahibiz ve hava bu yıl kesinlikle daha sıcak olacak. Bu nedenle, ilk iki yarıştan olanlara karşı farklı bir zorlukla karşılaşacağız.

İki yarıştan sonra, artık her ücretsiz antrenman seansı için sadece bir saate alışkınız. Çalışma programımızı değiştirmedi, ancak pistin aynı anda daha fazla araba ile daha yoğun olduğu anlamına geliyor, bu yüzden biraz daha fazla aksiyon var ve garajda beklemek için daha az zaman harcıyorsunuz. Seanslar daha yoğun olduğu için oldukça hoşuma gitti.”

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir