Red Bull Powertrains’ten yeni kilit isimler.

0

Red Bull Powertrains, açılış güç ünitesinin tasarımı için hazırlıklar yapılırken üst düzey liderlik ekibinin genişlemesine son hız devam ediyor.

Red Bull Powertrains, açılış güç ünitesinin tasarımı için hazırlıklar yapılırken üst düzey liderlik ekibinin genişlemesine son hız devam ediyor.

2022’den itibaren Red Bull Racing ve kardeş takım Scuderia AlphaTauri için rekabetçi güç üniteleri geliştirmekle görevlendirilen ve şu anda 2025’te uygulanması planlanan Formula 1 düzenlemelerine geliştirilecek yeni bir güç ünitesi oluşturmak için kurulan Red Bull Powertrains, Red Bull’un güç ünitesi operasyonunu yarış ve şampiyonluk kazanma başarısına götürebilecek uzman bir teknik ekip oluşturmayı amaçlayan bir işe alım programına başladı.

Başarı ancak en iyi ve en parlak yetenekleri getirerek, onlara doğru araçları sağlayarak ve gelişmek için doğru ortamı yaratarak elde edilecektir.

Christian horner

Ben Hodgkinson’ın teknik direktör olarak duyurulmasının ardından Red Bull Powertrains, Milton Keynes’teki Red Bull Teknoloji Kampüsü’nde güç ünitesi gelişiminin şasi tasarımıyla tamamen entegre olduğunu görecek önemli alanlarda önemli adımlarla teknik yeteneklerini daha da geliştirdi.

Üst Düzey Liderlik Atamaları

  • PU Yapım Direktörü – Steve Blewett
  • Güç Aktarma Organları Elektroniği ve ERS Başkanı – Omid Mostaghimi
  • Mekanik Tasarım ERS Başkanı – Pip Clode
  • PU Design ICE Başkanı – Anton Mayo
  • Grup Lideri ICE Operations – Steve Brodie

Önümüzdeki haftalarda adı açıklanacak olan yeni mekanik gelişim başkanını da takımın güçlü kadrosuna dahil etmeye hazırlanan takım.

Horner:”Red Bull’un Formula 1 operasyonlarının tüm yönlerini Red Bull Powertrains aracılığıyla şirket içinde getirme misyonu son derece heyecan verici bir girişimdir, aynı zamanda son derece zorlu bir girişimdir ve başarının ancak en iyi ve en parlak yetenekleri getirerek, onlara doğru araçları sağlayarak ve gelişebilecekleri doğru ortamı yaratarak elde edileceğini biliyoruz.

Kampüsümüzün İngiltere’de bulunmasından kesinlikle faydalanıyoruz ve burada çok sayıda mühendislik yeteneğine erişeceğiz.

Chiristian Horner

“Günümüzün önemli liderlik ekibi atamaları, bu hedeflere olan güçlü bağlılığımızı gösteriyor ve kampüsümüzün büyük bir mühendislik yeteneği zenginliğine eriştiğimiz İngiltere’de bulunmasından kesinlikle faydalanıyoruz. Yeni Teknik Direktörümüz Ben Hodgkinson ve Honda Racing Development’dan tutulan kilit personelin yanı sıra, bugün açıklanan üst düzey personelin her biri Red Bull Powertrains programına zengin bir deneyim, uzmanlık ve innavasyon getiriyor ve bize gelecek için mümkün olan en güçlü teknik platformu sağlıyor.”

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir