Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/themes/covernews/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

‎Mercedes-AMG F1 Takımı için güçlü bir Cuma gösterisi ‎

Valtteri, her iki antrenman seansında da tempoyu belirledi ve FP1 ve FP2’de genel olarak en hızlı şekilde devam etti.‎

  • ‎Lewis, her iki sürücünün de yarınki Sıralama Öncesinde ıslak olması beklenen bir dizi kurulum seçeneğini keşfetmesiyle zaman çizelgelerinde takım arkadaşının hemen arkasındaydı. ‎
02_M281903

Valtteri Bottas

‎Zamanlamalara bakarsanız ve araçtaki kendi hislerime dayanarak, iyi bir gündü. İlk koşudan itibaren, arabaya güvenim vardı ve denge çok iyiydi, bu yüzden sürüşüme odaklanabiliyordum, küçük kazançlar arıyordum.

Yarın ıslak olacak gibi görünüyor, bu yüzden tamamen farklı bir deneyim olacak. Önemli olan arabanın uzun koşularda iyi hissetmesidir, bu yüzden kuru olması gereken Pazar günü için cesaret vericidir.

Akışımı gerçekten bu pistte buluyorum ve bundan zevk alıyorum – araba burada iyi çalıştığında, sürmek çok eğlenceli. ‎

Lewis Hamilton

04_M282014

‎Bugün tempo açısından iki iyi seans yaptık. Farklı kurulum öğeleri üzerinde çalışabildiğimiz kadar tik attık ve genel olarak iyi bir gündü.

Valtteri ve ben, hangi alanların en iyi çalıştığını görmek için kurulumlarımızla oldukça farklılaştık ve bu geceyi yarın ve pazar günü için arabayı nerede istediğimizi anlamak için verileri inceleyerek geçireceğiz.

Yarın çok yağmur yağacak gibi görünüyor, büyük ıslak bir gün, ve bunu göz önünde bulundurarak kurulumumuzu göz önünde bulundurmamız gerekecek, ancak pazar gününe göz kulak olmalıyız. ‎

03_M281918

Andrew Shovlin

‎Bugün başlamak için oldukça iyi bir dengemiz vardı ve tüm lastik bileşiklerine iyi zamanlar koyabildik.

Bu yıl sık sık Soft lastikte mücadele ettik, ancak bugün iyi çalışıyor gibiydi. Uzun vadedeki performansımız iyiydi, ancak dengeyi tam olarak sağlayamadık, bu yüzden bir gecede orada yapılacak biraz iş var.

Tahminler yarın için çok ıslak görünüyor, özellikle sabahları ama yarış için kuru koşullar bekliyoruz.

Bu bize başa çıkmamız için ilginç bir uzlaşma sağlayacak, ıslak bir elemede iyi çalışan ama aynı zamanda kuruda iyi uzun çalışma temposuna sahip bir kurulum bulmak. Genel olarak hafta sonuna makul bir başlangıç olsa da.

Pérez, Verstappen’in ikinci sıraya yükselmesiyle beşinci kariyer galibiyetini aldı

DTM’in Diğer Motor Sporları Yarışlarından Nasıl Farkları Var?

Ayhancan Güven: “Hedefim Podyumlar Yapmak”

DTM Hakkında Bilmen Gereken 10 Şey

Yarış Değiştiren Anlar – 2023 Suudi Arabistan Grand Prix

Avusturya Grand Prix’si F2027’e kadar devam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir