Temiz oturumlarla iyi bir gün geçirdik ve kurulum seçeneklerimizi keşfedebildik

0

Suudi Arabistan Grand Prix’si için yapılan antrenmandan sonra McLaren Formula 1 sürücüleri Lando Norris ve Daniel Ricciardo ile Racing, Andrea Stella’nın ne dediklerine bir göz atalım

DANIEL RICCIARDO, #3

 FP11m30.608s (+0.822s) 25 tur8.
 FP2 1m29.968s (+0.950s) 22 tur11.

“Bence hala tempo açısından gösterecek biraz daha şeyimiz var ve bunu yapabileceğimizden eminim.

Rakiplerimize bakıyorum ve bugün çok hızlı görünüyorlar, ama bence bunu karşılayabiliriz. Bu yüzden, yarından önce iyimserim ve tabii ki, yeni bir pist olduğu için, eminim biraz gelişme olacaktır. Hala biraz zaman bulabileceğim köşeler var. Bu yüzden devam edeceğiz.”

“Bence pist çok eğlenceli. Zorlu bir devre ama bu onu gerçekten heyecan verici yapıyor. İyi akışı, iyi tutuşu var, bu yüzden düzenden memnunum.

Bence zaten gittikden oldukça farklı, bu yüzden bu her zaman eğlencelidir.

DANIEL RICCIARDO

LANDO NORRIS, #4

FP11m31.029s (+1.243s) 23 tur13.
FP2 1m30.004s (+0.986s) 19 tur12.

“Eğlenceli ama zor bir ilk gün! Eğlenceli çünkü yeni bir devre, yeni bir meydan okuma ve oraya çıkıp devreyi hissetmek heyecan verici.

Kesinlikle her şeyi bir araya getirmek ve duvarlara yakın olmak için gereken doğruluğu elde etmek için en zor olanlardan biri – ama çok yakın değil, açıkçası.

Zor bir gündü çünkü şu ana kadar araçla iyi bir denge bulmak biraz zor oldu. Yarın için biraz daha iyi olmak için bu gece yapacak işlerimiz var.

Güven orada – en azından, arabayı itmek için kendime güveniyorum, ancak daha iyi bir pencereden almalıyız. Bakalım yarın ne yapabiliriz.”

ANDREA STELLA, İdari Direktör, Yarış

“Cidde Corniche Pisti gerçekten ilginç bir pist. Lando ve Daniel’a göre, araba kullanmak çok eğlenceli – ancak aynı zamanda araba kurulumu için bazı gerçek zorluklar da sunuyor.

Temiz seanslarla iyi bir gün geçirdik ve kurulum seçeneklerimizi keşfedebildik, aynı zamanda bir sokak devresi için bu alışılmadık yüksek kavrama yüzeyindeki lastikler hakkında bilgi edindik.

“Zaman çizilerine baktığımızda, sezonun ikinci yarısında olduğu gibi orta sahanın çok kompakt olduğunu görebiliyoruz.

Bazı rakiplerimiz çok hızlı görünüyor ve pratikte öğrendiklerimizi anlamak, hepsini bir araya getirmek ve kendimizi iyi bir şekilde sıralamak ve iyi puanlar için yarışmak için güçlü bir konuma getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapmamız gerekecek.”

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/pdtf1tur/public_html/wp-content/litespeed/css/2fb2c076a40d7d3f7bd7c17bf5ebeb22.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/pdtf1tur/...', 130, Array) #1 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/pdtf1tur/...') #2 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('http://f1turkiy...', 'css', true, Array) #3 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/pdtf1tur/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130