McLaren 2022 şasi darbe testini geçti

0

The 2022 Formula 1 car launch event on the Silverstone grid

McLaren, 2022 Formula 1 sezonu öncesinde önemli bir etki testinden geçtiğini açıkladı.

Geçen hafta şasilerinden biri test edildi ve teknik direktör James Key başarılı sonucunu doğruladı.

Takımlar, Şubat ayında Barselona’da üç gün boyunca devam eden sezon öncesi testlerine başlayan 2022 kampanyası için hazırlıkları hızlandırmaya başladı.

Bu noktadan önce, takımların arabalarını inşa etmeleri ve çarpışma test etmeleri gerekiyor, bunların çoğu Key’e göre zaten gerçekleşiyor.

Speedcafe.com tarafından 2022’nin zaman çizelgeleri sorulduğunda, “Yılın bu zamanı genellikle ilk ana bileşenleri etkilemeye ve test etmeye başladığınızda, bu herhangi bir yıl içindir.” dedi.

“Takımlar için yoğun bir dönem, FIA’nın tüm bu testlere tanık olması ve imza atması için.

Daha sonra McLaren’ın yeni hücresine FIA tarafından onay verildiğini doğruladı.

“Bu süreci geçen hafta sonu bir şasi ile ve başarılı bir şekilde geçtik.” diye doğruladı.

Key’e göre, nispeten erken imza, bu yıl getirilen yeni finansal düzenlemelerin bir ürünü ve bunlarla gereksiz yere flört etmeme arzusu.

“Sanırım şimdi bu sürecin, belli ki maliyet sınırıyla, tamamen yeni bir arabayla, 22’de işleri sınıra kadar zorlayacağınızı görüyoruz, ama ’23/’24 biraz daha yerleştiğimizde ve içinde olduğumuz ortama alıştığımızda, biraz daha geç gidebileceğiz, ” dedi.

“Bu şeyler artık çok görünür,” diye ekledi fiziksel 2022 otomobiller.

“Bu arabalar şu anda çok canlı ve gerçek hissediyorlar, çok yakın zamana kadar dijitaldiler.”

McLaren, 2022 sezonuna Daniel Ricciardo ve Lando Norris’in sürücüleri olarak girecek ve ilki ikinci sezonuna başlayacak.

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/pdtf1tur/public_html/wp-content/litespeed/css/ffa6c45c85b8b61ed80cfbc3511586ff.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/pdtf1tur/...', 130, Array) #1 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/pdtf1tur/...') #2 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('http://f1turkiy...', 'css', true, Array) #3 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/pdtf1tur/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130