Bugün bizim için eğlenceli bir yarıştı

0

İdari Direktör Marcin Budkowski: “Bugün bizim için eğlenceli bir yarıştı, her iki sürücü için de çok sayıda yakın savaş ve sollama yapıldı ve bitiş çizgisinde iyi puanlarla ödüllendirildi.

Ferrari ve McLaren ile rekabet ediyorduk ve olmak istediğimiz yer burası.

Marcin Budkowski

Formula 1 en iyilere yakınken yarışırken daha eğlenceli! Bugünkü yarış baştan sona iyi yönetildi. Stratejimiz yerindeydi, her iki sürücü de ilk stratejilerini iyi yönettiler, daha sonra ikinciside sert lastiklerini gayet iyi yönetebildiler, eğlendiler ve pozisyonlar arka arkaya geldi.

Takımın pistte, Enstone’da ve Viry’de yaptığı sıkı çalışma sayesinde bu hafta sonundan sonra iyi bir yörüngedeyiz.

Yine de, önümüzdeki birkaç yarış için hala bulunacak bir tempo var ve bunların hepsi gelecek hafta Barcelona’da tekrar yarışa gittiğimizde başlıyor.”

Alpine F1 Takımı, Algarve Uluslararası Pisti’nde eğlenceli ve sollama ağırlıklı bir yarışta bugünkü Heineken Portekiz Grand Prix’sinde Esteban Ocon yedinci ve Fernando Alonso sekizinci olarak 10 puan aldı.

Her iki sürücü de takımın güçlü bir puan ve arka arkaya çift ilk 10 finiş elde etmesini sağlamak için 66 turluk yarış sırasında bir dizi ince sollamanın tadını çıkardı.

Gridde sezonun en iyi altıncısında başlayan Esteban, McLarens Lando Norris ile teker teker geçtikten sonra başlangıçta zemin kaybetti. Bu arada Fernando, on üçüncüden başlayarak on beşinciliğe geri döndü.

Her iki araç da Esteban yedinci ve Fernando sekizinci sırada çizgiyi geçti.

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/pdtf1tur/public_html/wp-content/litespeed/css/98c9966f6224a7e7c15c0cd7b475d167.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/pdtf1tur/...', 130, Array) #1 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/pdtf1tur/...') #2 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('http://f1turkiy...', 'css', true, Array) #3 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/pdtf1tur/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130