Can Öncü İtalya’da Podyumda

0

Dünya Supersport Şampiyonası hazırlıkları kapsamında İtalya Pist şampiyonasına katılan Can Öncü

Can Oncu poses for a portrait at Red Bull Turkey Athlete Summit, Antalya, Turkey on December 12, 2019 // Nuri Y?lmazer/Red Bull Content Pool // SI202003300018 // Usage for editorial use only //

Dünya Supersport Şampiyonası hazırlıkları kapsamında İtalya Pist şampiyonasına katılan Can Öncü, ilk yarışta dördüncü olurken ikinci yarışta ise üçüncülüğü elde ederek podyuma çıkmayı başardı.

Türkiye’nin yetiştirdiği en önemli motosiklet sporcularından biri olarak değerlendirilen Öncü, Dünya Süpersport Şampiypnası 2021 sezonu için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor.

21 Mayıs’ta başlayacak olan Dünya Supersport Şampiyonası öncesinde İtalya Pist Şampiyonası (CIV) yarışlarına katılan Can, elde ettiği sonuçlarla göz doldurdu.

İtalya’nın Mugello Pisti’nde gerçekleştirilen yarışa SS6000 kategorisinde katılan Can, sezona hazırlık kapsamında yarıştığı organizasyonun ilk ayağında dördüncü sırada yer aldı.İkinci yarışta daha da iyi bir performans ortaya koyan Red Bull sporcusu, bu kez damalı bayrağı üçüncü sırada geçerek podyuma çıkmayı başardı. Hayli formda görünen Can, Dünya Supersport Şampiyonası’nda Kawasaki Puccetti Racing takımıyla başarıya ulaşmak için mücadele edecek.

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir