Tech3 KTM Factory Racing Jerez de la Frontera’da yeniden başlamaya hazır

0

Circuito de Jerez – Angel Nieto’nun bu hafta sonu gran premio Red Bull de España’ya ev sahipliği yapmaya hazırlandığı İspanya’nın güneyine gidiyor ve bu cuma yerel saatle 9.55’te premier sınıf için FP1 ile başlayacak.

Danilo Petrucci, Portuguese MotoGP race, 18 April 2021

Circuito de Jerez – Angel Nieto’nun bu hafta sonu gran premio Red Bull de España’ya ev sahipliği yapmaya hazırlandığı İspanya’nın güneyine gidiyor ve bu cuma yerel saatle 9.55’te premier sınıf için FP1 ile başlayacak.

“Bu nedenle, daha hızlı olmak için oradaki kurulumumuzu geliştirmeye devam edebileceğimizi umuyorum. Jerez’e binmek için sabırsızlanıyorum ve genel olarak konumumuzu ve bisikleti geliştirmek için her şeyi yapacağım. Çoğu zaman, Jerez’de iyi olduğunuzda, diğer devrelerin çoğunda da hızlı olduğunuzu belirtebilirsiniz, bu yüzden orada olmak ve KTM’ime geri dönmek için sabırsızlanıyorum.”

Portekiz’deki 2021 sezonunun Avrupa açılışından çok kısa bir süre sonra, motoGP Dünya Şampiyonası padokunun tamamı, Circuito de Jerez – Angel Nieto’nun bu hafta sonu gran premio Red Bull de España’ya ev sahipliği yapmaya hazırlandığı İspanya’nın güneyine gidiyor ve bu cuma yerel saatle 9.55’te premier sınıf için FP1 ile başlayacak.

Iker Lecuona

Championship: 22Nd

Points: 1

“Bu hafta sonu Jerez’de, çok çalışmaya devam etmem gerektiğini ve çok gelişmem gerektiğini biliyorum. Umarım geçen seneki bisikletle iyi hislerimi geri kazanabilirim. Söylenecek çok fazla bir şey yok ama bu hafta sonu Jerez pistinde performansımın seviyesini yükseltmem gerekiyor.”


Hervé Poncharal – Ekip Yöneticisi

“Jerez’deki İspanya Grand Prix’si her zaman çok özel bir yarıştır. Eskiden sezonun ilk Avrupa turudu. Bu yıl ikincisi olacak, ancak yine de her zaman özel bir pistte çok özel bir yarış ve tabii ki tüm padokun yanı sıra Tech3 KTM Factory Racing takımının da bu etkinliği dört gözle beklediğine inanıyorum.”

“Tech3 KTM Factory Racing ile ilgili olarak, Portekiz’de Katar’a kıyasla aldığımız daha iyi sonuçtan sonra ileriye doğru bir adım daha atabileceğimizi umuyoruz. Yine de Portimao’da yeterince rekabetçi olamadık.”


“Geçen yıl Jerez’de arka arkaya iki yarış yaptık ve 2020’den bazı ilginç verilere sahibiz. Umarım hem Danilo hem de Iker bisiklette kendilerini daha rahat hissederler. Elimizdeki paketle, sahip olduğumuz lastik tahsisiyle ve açıkça, özellikle son yarışta Brad Binder ile, mevcut lastik tahsisine sahip paketimizin iyi çalışabileceğini görebiliyorduk.”

“Umarım Danilo ve Iker için net bir gelişme görebiliriz. Ayrıca GP’nin ardından Pazartesi günü bir testimiz olduğunu da biliyorum, bu da sezondan önce sadece Katar’da test edebileceğimiz için çok önemli olacak. KTM, Michelin ve Tech3’ün deneyecek çok az şeyi olduğunu biliyorum. Son olarak, Tech3 KTM Factory Racing takımı için MotoGP sezonunun gerçek başlangıcı olacağını umuyoruz.”

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir