MOTOGP 2021 – YARIŞ – BRITANYA GP – APRILIA PODYUMDA!

APRILIA PODYUMDA!

MÜKEMMEL BIR YARIŞIN SONUNDA ALEIX SILVERSTONE’DA ÜÇÜNCÜ OLDU.

Sadece istatistik açısından değil, tarihi bir sonuç. MotoGP tarihindeki ilk podyum, Aleix Espargaró’nun son derece mükemmel bir yarışının sonunda bugün Silverstone’a geldi.

Aprilia daha önce ilk dört zamanlı motosiklet yarışı kategorisinde bu kadar yüksek bitirmişti. Sezon başlangıcından itibaren üstel bir büyüme gösterdikten sonra, bir yarışta podyum dışında her şeye sahip olan bir 2021 RS-GP’nin en iyi yorumuydu.

Sonuç, şampiyonanın mevcut seviyesini göz önüne aldığımızda, belki de zorluk açısından dünya sahnesinde benzersiz, her zamanlanmış seansta griddeki tüm bisikletler birbirinin onda birkaçı içinde.

Aprilia’yı dünyanın en iyileriyle rekabet etme, teknolojilerini pistte geliştirme ve adım adım geliştirme noktasına getirmek.

Ve tabii ki, düşüncelerimiz en başından beri Aprilia MotoGP ailesinin bir parçası olan ve tam da bu nedenle bugünün sonucunun bir parçası olan Fausto Gresini’ye dönüyor.

ALEIX ESPARGARÓ

“Çok yaklaştık. Neredeyse birkaç kez vardı ve sonunda yaptık! Çok çalıştığımız hak edilmiş bir podyum ve her şeyden önce Aprilia’ya adıdığını açıklayan sürücü

Takım bu yıllarda her zaman en üst düzeyde çalıştı. Zor günleri birlikte atlattık ve şimdi emeğimizin meyvelerini topluyoruz.

Podyumda Fausto’ya, aileme ve bana yakın olan herkese düşündüm. Son iki yıldaki büyümemiz olağanüstü oldu.

Her açıdan geliştik, ama yaptıklarımıza güven vermek için bir podyuma ihtiyacımız vardı. Bugün bir şansımız olduğunu biliyordum.

Tüm seanslar boyunca performansımızı inşa ettik ve bu sabah ısınmada da iyi hissettim. Lastik seçimi konusunda başlangıçta birkaç şüphem vardı ama sonunda doğru yaptık.

Belli bir noktada birkaç pozisyon kaybettim ama geri çekilip boşluk yaratan Fabio dışında toparlanabildim.

Finalde, ön tarafla biraz mücadele ediyordum, ama telafi etmek için, iyi çekiş gücüm vardı ve bu yüzden fren bölümlerinde Jack’le savaşmadım, bunun yerine yörüngeyi geçmeye ve ivmemi sömürmeye güvendim.

Şimdi kutlamalı ve sonra hemen yeniden odaklanmalıyız. Rekabetçi olabileceğimiz daha fazla yarış var. Bir podyum bizi mutlu etmeye yetmez. Daha fazlasını istiyoruz. diyerek açıklamalarını tamamladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/pdtf1tur/public_html/wp-content/litespeed/css/701e91851906eb664a7daa63726b829b.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/pdtf1tur/...', 130, Array) #1 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/pdtf1tur/...') #2 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('http://f1turkiy...', 'css', true, Array) #3 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/pdtf1tur/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130