Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/themes/covernews/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

Toto: ”Keşke geçen hafta sonu tekrar yarışabilseydik.”‎

0

Formula1 aracınız ne kadar hazır ve hızlı olursa olsun, takımın mali durumu diğer takımlarda çok önde olduğu için ekiple birlikte aracı her bakımdan geliştirsen de bu sporda her an işler tam istendiği gibi olmuyor.

‎Formula1 aracınız ne kadar hazır ve hızlı olursa olsun, takımın mali durumu diğer takımlarda çok önde olduğu için ekiple birlikte aracı her bakımdan geliştirsen de bu sporda her an işler tam istendiği gibi olmuyor.

Takım olarak doğru kararları en doğru zamanda alamadığınızda hiç umulmayan moral bozuklukları ile karşı karşıya gelebiliyorsunuz. Şüphesiz Monaco’nun en mutsuzlarından biri Mercedes F1 takımı idi.

Toto Wolf’un en dikkat çeken açıklaması ise : “Hafta sonunu parçaladık, kendimize zor sorular sorduk ve bazı önemli dersler aldık. Keşke geçen hafta sonu tekrar yarışabilseydik.”‎ demesiydi.

‎Sırada Bakü var. Monako’ya çok farklı bir sokak pisti olsa da, özellikle W12’nin özelliklerine ve özelliklerine uygun olmayan bir pist, Çünkü araç uzun ve hız üzerine kurgulanmış. Hız yapılamayıp düşük hızlarla bol frenleme gerektiren yarışlarda zorlandığı aşikar.

BaküGp’si önceki Monaco’ya benzese de en azından takımın biraz araca uygun uzun düzlüklerde barındırıyor olması fakat dönüşlerin sert açı veriyor olması Mercedes için başka bir zor hafta sonu olması takım tarafından da belirtildiği gibi beklentiler arasında

‎”Red Bull yine güçlü olacak, hem Ferrari hem de McLaren son zamanlarda büyük ilerleme kaydetti.

Toto wolf

”Bizim için önemli bir odak noktası, arabamıza uygun olmayan aykırı pistlerde bize sunulan fırsatları kullanmak olmalıdır puanlar oradayken, onları yakalamamız gerekir”

‎”Spor için heyecan verici ve bizim için heyecan verici olan bu mücadelede çıkış ve inişlerimiz olacak.‎ ‎”Şehir sokaklarında başka bir meydan okuma bekliyoruz ve son yarışın sonuçlarından sonra, Bakü’de geri dönmek için her zamankinden daha azimli ve ateşliyiz.”‎

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir