“Bugünkü yarıştan çok memnunum”

0

P6’ya başlayan Esteban Ocon, P7’de tamamladı.

P6’ya başlayan Esteban Ocon, P7′de tamamladı.

“Bugünkü yarıştan çok memnunum ve maksimumumuzu elde ettiğimizi düşünüyorum. Her iki arabanın da puan çizgisinde olması ilerlememizi ve genel olarak nasıl güçlü bir hafta sonu geçirdiğimizi gösteriyor.

Takımdaki herkes bu ilerlemeye katkıda bulundu ve Ferrari’ler ve McLarens ile savaşmak, aracı ve paketi geliştirdiğimizi gösteriyor.

Bugünkü sollamalar çok keyifliydi! Bu ivmeyi devam ettirmek ve daha fazla puan almak istiyoruz. Gelecek haftanın farklı olacağını biliyoruz, ancak ilerlemeye devam etmeyi, hız seviyesini tutmayı hedefliyoruz ve bunu dört gözle bekliyorum.”

Gridde sezonun en iyi altıncısından başlayan Esteban, McLarens Lando Norris ile teker teker geçtikten sonra başlangıçta zemin kaybetti. Bu arada Fernando, on üçüncüden başlayarak on beşinciyliğe geri döndü.

Erken bir Güvenlik Aracı’ndan sonra, her iki sürücü de sert lastikler için pite girdiğinde 22.konumdaydılar diğer araçlarında pit süreçleri tamamlandığında Başlangıçta Pierre Gasly’e bir yer kaybettikten sonra Esteban’ın cesur çabası, Carlos Sainz’ı aynı pistte yedincilik için geçtiğini gördük.

Her iki araç da Esteban yedinci ve Fernando sekizinci ile çizgiyi geçti.

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir