Max Verstappen’in Eve Dönüşünde müthiş karşılama.

0

Max Verstappen dün Red Bull Racing formula 1 deki evine döndü ve Max sahalara geldiğinde yol boyunca turuncu fişekler ile görsel şölenle karşıladılar.

Turuncu ile varış (başka renk var mı?) 2021 Formula 1 Sürücüler Dünya Şampiyonu Honda NSX, 2021 Formula 1 Dünya Şampiyonu’nu karşılamak için yolun her iki tarafında sıraya giren kampüsteki personel tarafından karşılandı. O boyunca sürerken turuncu fişekler bırakıldı ve yüksek tezahüratlar duyuldu.

Tüm Takım Şampiyonumuzu Milton Keynes'e Tekrar Karşıladı
Tüm Takım Şampiyonumuzu Milton Keynes’e Tekrar Karşıladı© Getty Görselleri

Max kupa odasının girişine geldiğinde, NSX’den atladı ve Christian Horner ve Adrian Newey tarafından sarıldı.

Ancak bu onun gününün sonu değildi, bundan sonra Takım ve RB16B’si tarafından karşılandı. Personel, tüm ekip fotoğrafı çekmek için ana kampüs binasının önüne taşındı.

Checo hala test için Abu Dabi’deyken, takım fotoğrafında kendisinden gerçek boyutlu bir kesikle temsil edildi.

“Herkesin dışarıda, dışarıda soğukta beni beklemesi inanılmaz bir varış,” dedi Max. “Dünya Şampiyonu olarak buraya geri dönmek harika bir duygu.

Tam bir ekip çalışmasıydı. Sürücüler Şampiyonası’nı kazanmak inanılmaz ve fabrikadaki herkes olmadan bunu yapamazdım, aracı daha hızlı hale getirmek ve şampiyon olarak geri dönmek için sürekli olarak zorluyorlar.

Hollanda şampiyonu için turuncu
Hollanda şampiyonu için turuncu© Getty Görselleri

“Christian ayrıca Red Bull Racing Honda içindeki herkesi övmekte gecikmedi ve şunları söyledi: “Sahip olduğumuz kalite, güç ve derinlikle bu Takım için çalışmak büyük bir zevk ve tüm bu insanlar sayesinde insanların imkansız olduğunu düşündükleri şeyi başarabildik.

Bir şeyi yeterince istiyorsanız, kendinizi bir hayale adadıysanız, her şeyin başarılabilir olduğunu gösterdik.”

Ancak bir şampiyonun işi asla bitmez. Takım fotoğrafı bittiğinde, Max’in bir günlük medya röportajları, pazarlama taahhütleri ve elbette Abu Dabi personelinin brifingi vardı.

Bu yüzden, dünya şampiyonu olan Max Verstappen’e hoş geldiniz ve Pazar günkü yarıştan sonra söylediğiniz gibi:

“Umarım bunu 10, 15 yıl birlikte yapabiliriz!”

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Manuel Puccetti: “Türk sporcular, bizim ikinci ailemiz gibi oldular”

Paul Denning: “Toprak’ın gerçekten çok ama çok eşsiz bir sürüş stili var”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/pdtf1tur/public_html/wp-content/litespeed/css/d7ec46b7eb99bb68a3e4b08153d132d8.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/pdtf1tur/...', 130, Array) #1 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/pdtf1tur/...') #2 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('http://f1turkiy...', 'css', true, Array) #3 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/pdtf1tur/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130