ABB New York City E-Prix öncesinde bilmeniz gereken her şey

0

SÈbastien Buemi (CHE), Nissan e.Dams, Nissan IMO1

ABB FIA Formula E Dünya Şampiyonası, Brooklyn sokaklarında, şehrin silüetinin gölgesinde, ABB New York City E-Prix Rounds 10 – 11 Of Sezon 7 için Amerika’ya geri dönüyor.

Formula E, Brooklyn’in Red Hook mahallesine dördüncü bir geziye ve 10 – 11 Temmuz’da New York’ta dördüncü bir çifte kafa vuruşuna hazırlanıyor ve şampiyona, son kez Puebla, Meksika’daki dramatik bir olaydan sonra Kuzey Amerika’ya geri dönüyor.

Nick Cassidy (Envision Virgin Racing),Puebla’daki ikinci yarışta ilk Formula E podyumunu aldı ve Audi Sport ABT Schaeffler’in yılın ilk gümüş takımı için uzun bekleyişi, 8. turda Lucas di Grassi-Rene Rast’ın bir-iki ile sona erdi.

Tüm bunlar, şampiyonluk tablosunun zirvedeki ayrılıklardan ziyade, unvan savaşına katılan bir sayı sürücüsüyle karışık olduğu anlamına geliyordu.

FIA Dünya Şampiyonası onur yarışında, 12 sürücü, Monako’daki 7. Puebla hafta sonlarının gösterdiği gibi, Formula E’de her şey hızlı ve hızlı bir şekilde değişebilir.

Puebla’daki Hollandalı için heyecanlı bir hafta sonu ve puansız bir skor, kovalayan sürüdekilerin sermayeye sahip olması için kapıyı açık bıraktı ve bunu yapan ve ikinci sırada oturan Frijns’e karşı 10 puanlık bir farka sahip olan Venturi yarışçısıydı.

New York’ta daha iyisini umuyor olacak ve 2019’da formula E’deki en son galibiyetinin ardından teşvik edilmesi için her neden.

Audi’nin bir-iki rast sıralamalarda dördüncü içine ateş gördü, Jaguar Racing’s Mitch Evans son kez bir çift puan sonra beşinci, de Vries şu anda DHL Valencia E-Prix Turu 5 ve Diriyah fırtınalı açılış turu sürücü ölçülen bir zafer sonra Monako’da 7.

Formula E New York City E-Prix track map

Hem sürücülerin, hem takımların hem de taraftarların favorisi ve 2.320 km’lik, 14 virajlı Red Hook yarış pisti, Formula E’nin 2019’daki son ziyaretinden büyük ölçüde değişmedi.

Devre, Brooklyn’in Red Hook semtinin kalbindeki Brooklyn Cruise Terminali sahasında esiyor. Bu gerçek bir test; Ayran Kanalı’nın manzarasına sahip, Aşağı Manhattan ve Özgürlük Anıtı’na doğru kilometrelerce uzunluklarda betonla kaplı.

Sürücülerin müzakere etmek için revize edilmiş aktivasyon bölgesinin etrafından dolaşmaları gerekecek, ancak döngü bu yıl Turn 5’in çıkışından Turn 10’un dışına taşındı.

İzLENECEK YOLLAR: Sezon 7’nin her dakikası nerede ve nasıl izlenir

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir