HyperX ile Red Bull Racing Esports ortağı

0

Esports Team, yeni ortaklık sayesinde rekabet avantajını bir üst seviyeye taşıyacak.

Esports Team, yeni ortaklık sayesinde rekabet avantajını bir üst seviyeye taşıyacak.

Red Bull Racing Esports Team, ABD’li oyun uzmanları HyperX ile yaptığı yeni ortaklık sayesinde rekabet gücünü bir üst seviyeyetaşıyacak. Esports Team’in Resmi Çevre Birimleri İş Ortağı olarak sürücülerimiz, hyperx’in pazar lideri oyun farelerine, klavyelerine ve oyunculara daha fazla konforla rekabet avantajı sağlamak için özel olarak tasarlanmış HyperX Cloud Gaming Kulaklıklarına erişecek.

Son on yılda HyperX, oyun deneyimini geliştiren ve rakiplerin bir yarış 30 dakika veya altı saat sürse de keskin ve odaklanmış kalmalarını sağlayan konfor ve oynanabilirlik sağlayan çevre birimleri oluşturarak dünyadaki oyun toplulukları arasında rakipsiz bir üne sahiptir.

HyperX Cloud Gaming Kulaklıklar sadece en kaliteli sesi sunmakla kalmaz, sürücülerimizin önemli bilgileri kaçırmamasını sağlar, aynı zamanda konforu ve uyarlanabilirliği garanti etmek için bellek köpük kulaklıklar ve kafa bantları ile hafiftir.

Sürücülerimiz çok miktarda görsel ve işitsel bilgiyi inanılmaz derecede hızlı bir şekilde işler ve dikkatlerini dağıtmadan anında tepki vermeleri gerekir.

Chrisitan Horner OBE

Ortaklığı yorumlayan Red Bull Racing Honda’nın Pazarlamadan Sorumlu Başkanı Oliver Hughes şunları söyledi: “Espor Takımımızın büyümesi ve başarısından inanılmaz derecede gurur duyuyoruz ve bu da bu alandaki diğer pazar liderleriyle ortaklık kurmamızı sağlıyor.

Bu kadar çeşitli sanal yarış serisinde yarışmak, antrenman ve yarışma sırasında mutlak odaklanmayı ve konsantrasyonu korumaya dayanır. Sürücülerimiz çok miktarda görsel ve işitsel bilgiyi inanılmaz derecede hızlı bir şekilde işler ve dikkatlerini dağıtmadan anında tepki vermeleri gerekir. Doğru çevre birimlerine sahip olmak çok önemlidir ve HyperX ile yeni ortaklığımız sanal yarışçılarımızın ses deneyimini ve rekabet gücünü artıracaktır.”

Red Bull’un insanlara ve fikirlere ‘kanat vermesi’ nedeniyle markalarımız arasında çok fazla sinerji görüyoruz. Paul LeamanHyperX – EMEA Başkan Yardımcısı Paul Leaman şunları ekledi: “Red Bull, ISTER CANLI arena turnuvaları ister yarışmalar düzenlesin, HyperX’in uzun süredir ortağıdır, bu nedenle ortaklığımızı Red Bull Racing Esports takımının sponsorluğunu içerecek şekilde genişletmek doğal bir ilerlemeydi.

Red Bull’un insanlara ve fikirlere ‘kanat vermesi’ nedeniyle markalarımız arasında da çok fazla sinerji görüyoruz. HyperX, oyun kültürünü şekillendirmek ve her bireyi en iyi şekilde elde etmeleri için güçlendirmek için tutkuyla hareket ediyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir