F1 Esports Pro Şampiyonası’nın ikinci turunun zamanı geldi

0

F1 Esports Pro Şampiyonası’nın ikinci turunun zamanı geldi: Joni Törmälğve Sebastian Job, Scuderia AlphaTauri Espor Takımı’nın AT02’sinin sanal kokpitine binerek üç Grand Prix’yi daha ele alacak: Büyük Britanya, İtalya ve Belçika!

27-28 Ekim tarihleri arasında sim yarışçılarımız üç ikonik pistin üstesinden gelecekler. Silverstone, F1 dünya şampiyonasının başladığı motor sporlarının evi olan Çarşamba günkü ilk mekandır.

Takım, açılış etkinliğinin hayal kırıklığından hemen kurtulmayı ve sezonun dördüncü yarışından başlayarak puan mücadelesine geri dönmeyi hedefliyor.

O zaman kanatlardan çekilip 28 Perşembe’den önce Monza‘a gitme zamanı. Spa-francorchamps geçiş görür , 7 kilometre uzunluğundaki pisti ile sürücülerin bu sanal arabalarda neler yapabileceklerini gerçekten gösterebilecekleri altıncı yarış için ayarlayacak.

Kadromuz F1 Esports Pro Şampiyona‘inaçılış turunda Joni ve Seb’in piste çıkmalarıyla aynı, Dario Iemmulo ise yarış mühendisi olarak pit duvarında olacak ve iyi bir sonuç almanın hayati bir bileşeni olan takım arkadaşlarına strateji ve tempo ile ilgili yararlı bilgiler sağlayacak.

Her zamanki gibi tüm aksiyonu Takımın Facebook sayfasından canlı olarak takip edebilirsiniz , 27 Çarşamba ve 28 Ekim Perşembe günü Tsİ 20.30’da başlayarak .

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir