Brezilya’da Savaşan Boğalar 2 ve 4’te

0

Max Verstappen, São Paulo Grand Prix’sinde Lewis Hamilton’ın arkasında ikinci olduktan sonra yılın 15. podyumunu aldı.

Sergio Pérez dördüncü olurken Valtteri Bottas son podyuma çıktı. Ancak Meksikalı sürücü, en hızlı turu almak için geç yumuşak lastik koşusuyla son turda ekstra bir puan kurtardı.

Red Bull Racing Honda’da, sizi takıma mümkün olduğunca yaklaştırıp, sadece Milton Keynes’teki merkezimizde değil, garajda, pistte ve kokpitte de neler olduğunu seviyoruz.

Ve yeni özel video serimiz – Team Tales – tam olarak bunu yapıyor.Team Tales sadece Paddock üyeleri tarafından kullanılabilir ve Red Bull Racing Honda’daki zamanlarından unutulmaz hikayeler anlatan Takımdan insanlara sahiptir.

Bu videolar, Ekibin geçmişine dair benzersiz bir içgörü ve tüm hikayelerin daha önce hiç duymadığınız videolar olduğundan eminiz.

İlk bölümümüzde Michael Manning (Trackside Control Engineer) 2012 Brezilya Grand Prix’sini hatırlıyor.

Devre İzci: Interlagos

En yeni Pist Scout’umuzla Brezilya Grand Prix’sinin en iyi yanlarından sürücü açısından keşfedin.

Red Bull Racing Honda’nın Test ve Yedek Sürücüsü Alex Albon, 1972’de ilk Formula 1 yarışına ev sahipliği yapan bu ikonik pistin bir turunda sizinle konuşuyor.

Devre İzci: Interlagos
Devre İzci: Interlagos© @sou_draws

Adrian Newey – İlk Galibiyete 30 Yıl

São Paulo Grand Prix’si öncesinde, Max’in galibiyetinin yarış hafta sonundan not edilen tek şey olmadığı Mexico City Grand Prix’sine bir göz attık.Adrian Newey, çok özel bir durum işaretli olduğu için Max ve Checo ile birlikte podyuma çıktı. Max 19. İlk F1 zaferinin 30.

Adrian Newey Meksika'da galibiyeti kutluyor
Adrian Newey Meksika’da galibiyeti kutluyor© Getty Görselleri

Bulls’un Rehberi: Takım Radyosu

Bir Formula 1 takımının gerçekten iyi yapması gereken tek şey nedir? Bu hileli bir soru, elbette, çünkü bir takımın her şeyi gerçekten iyi yapması gerekiyor.

Soruyu sorarsanız, araba tasarımı ve üretim mükemmelliğinden pist performansı ve veri analizine kadar birçok farklı cevap alırsınız.

Muhtemelen listenin başında olması gereken, ancak çoğu zaman kapalı kalan tek şey ‘iletişim’dir. Bu bir takım sporu ve iyi iletişim kuramayan takım kazanamıyor.

Başka ne yaparsa yapsın, ekibin sorunsuz çalışan bir radyo sistemine ihtiyacı var.

Yarışı yakından takip edin
Yarışı yakından takip edin

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir