Pazar günlerimizin daha iyi olmasını sağlamaya çalışmalıyız.

0

Sıkıcı bir geçmiş hafta yarışından sonra biraz heyecan zamanı. Portekiz’den İspanya’ya, göz açıp kapayıncaya kadar… Barselona’da tekrar yarış heyacanı

Sıkıcı bir geçmiş hafta yarışından sonra biraz heyecan zamanı. Portekiz’den İspanya’ya, göz açıp kapayıncaya kadar… Barselona’da tekrar yarış heyacanı

“İspanya’ya doğru ilerlerken, aracın kış testinden bu yana nasıl geliştiğini ilk kez karşılaştıramayacağız. Pazar günü bunu bilsek bile, sollama için en kolay yol değil.

Bu, Elemelerin çok önemli olduğu anlamına gelir ve şimdiye kadar, birkaç çok iyi Cumartesi öğleden sonraları yapmayı başardık, bu da cesaret verici.

”Pazar günlerimizin daha iyi olmasını sağlamaya çalışmalıyız.”

Pierre Gasly

Saç tokasına benzetilen pistte değişiklik oldu, bu yüzden bunun tur üzerinde nasıl bir etkisi olduğunu görmek ilginç olacak.

Gördüğümüz şey, aracın ilk yarışlarda iyi çalıştığı ve her zaman Barcelona’nın aracınızın gerçekte nasıl olduğuna dair iyi bir test sağladığını söylüyorlar.

Sezonun dördüncü yarışı olacağı için, çeşitli pist türlerinde nasıl performans gösterdiği ve diğer takımlara kıyasla nerede durduğumuz hakkında daha iyi bir fikre sahip olacağız.

Şimdi anahtar, daha büyük bir puan puanı kovalamak için iyi Qualis’imizden faydalanmamızı sağlamaktır.”

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir