2022 F1 ESPORTS SERISI 2.ETKİNLİK

0

“MTC’de hepimizin burada olması, takım ruhumuzun gerçekten ortaya çıkmasını sağladı”

McLaren Shadow, bu hafta 2022 F1 Esports Series sezonunun 2. Etkinliğinde yarışacak.

2. Etkinliğe giden takım şu anda Takımlar Şampiyonası’nda 86 puanla P1. sırada yer alıyor. Gölge sürücü Lucas Blakeley 65 puanla Sürücüler Sıralaması’nda başı çekerken, Bari Boroumand 21 puanla P5’te yer alıyor.

Avusturya, Belçika ve Zandvoort’a sanal geziler sizi bekliyor. Bari, Lucas ve Wilson yarışmaya hazırlanırken, işte bilmeniz gereken her şey.

Nasıl takip edilir?

SERİ4, 5, 6
NeredeSpielberg, Spa-Francorchamps, Zandvoort 
Ne zaman12 – 14 Ekim
Başlangıç saati19:30 BST 
Takip etmek YouTube, Twitch veya Facebook 

Bari Boroumand

“Etkinlik 2’ye girerken, hazırlığımız Etkinlik 1 için yaptığımızdan biraz farklıydı. Hepimizin MTC’de olması, takım ruhumuzun gerçekten ortaya çıkmasını sağladı, Lucas ve Wilson ve Shadow ekibinin geri kalanıyla çalışmak harikaydı.

Etkinlik 1’de başardıklarımızın üzerine inşa etmeye devam etmek ve Etkinlik 2’yi güçlü bir şekilde bitirdiğimizden emin olmak istiyoruz.

Lucas Blakeley  

“Etkinlik 2’ye baktığımızda, sürdüğümüz her pistte kesinlikle farklı zorluklarla karşılaşıyoruz. Belçika ve Avusturya’daki yarışlar baharatlı olabilir ve Zandvoort’ta pist konumu kilit öneme sahip olabilir.

Fırsatlarımızı en üst düzeye çıkarmak ve Etkinlik 1’de sahip olduğumuz güçlü yönlerin üzerine inşa etmek kritik öneme sahip olacaktır.

Tüm olasılıklara hazırlıklı olmak için birlikte çalışan bir ekip olarak bu etkinliğe çok zaman ayırdık.”

Wilson Hughes  

“Etkinlik 2’ye giderken, liderliğimizi geliştirmek istiyoruz. Perde arkasında çok çalışıyoruz ve ne yapılması gerektiğini biliyoruz.

Şu anda lider olmamız, bir sonraki etkinliğe liderlik edeceğimiz anlamına gelmiyor, bu yüzden aç kalmamız gerekiyor.”

Puan durumu

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/pdtf1tur/public_html/wp-content/litespeed/css/275a6ed1048755eb2115bf5715302f1d.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/pdtf1tur/...', 130, Array) #1 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/pdtf1tur/...') #2 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('http://f1turkiy...', 'css', true, Array) #3 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/pdtf1tur/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/pdtf1tur/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130