Pierre Gasly of France seen in Istanbul, Turkey on October 6, 2021

İstanbul, F1 takvimindeki en büyüleyici, heyecan verici ve fotojenik duraklardan biridir.

İstanbul 2005 yılında ilk kez bir Grand Prix düzenlediğinden beri, sürücülerin şehri ziyaret etmek ve İstanbul Boğazı’ndaki fotoğraf fırsatlarını aramak için zaman geçirmeleri neredeyse zorunlu olmuştur.

Pierre Gasly ve Yuki Tsunoda’ya iki Türk Red Bull sporcumuz tarafından rehberli tur verildiği için bu yıl iki sürücü için boğazın güzelliklerini tattılar.

Hande Baladın, Türkiye Kadın Voleybol Takımı’nın bir yıldızı ve şu anda ultra rekabetçi Dünya Superbike Şampiyonası’nda lider olduğu için Türkiye’yi motosiklet yarış haritasına gerçekten koyan Toprak Razgatlıoğlu.

Pierre, Muhteşem boğaz cephesinde bir fotoğraf çekimi için Yuki’ye katılmadan önce, her zaman popüler olan oyunu oynamak için Red Bull Racers Zone’a katıldığı için gün bir yarış temasıyla başladı.

AlphaTauri işareti altında ekibimizin hayatının ikinci yılında, Pierre ve Yuki bir moda çekimine dönüşen herhangi bir fotoğraf fırsatına iyi alıştılar ve dün her iki adam da kendilerini mevcut sonbahar / kış koleksiyonundan öğeleri modellerken buldular.

Bundan sonra, bu tarihi şehrin Avrupa ve Asya taraflarını ayıran ünlü boğazdan bir tekne gezisi ile daha fazla gezi zamanı geldi, Pierre de onları nehirden aşağı gürültülü bir şekilde takip eden martıları besleyen “tam turist” gitti.

POSTAKIMPUAN
1Mercedes397,5
2Red Bull Yarış Honda364,5
3McLaren Mercedes234
4Ferrari216,5
5Alp Renault103
6AlphaTauri Honda84
7Aston Martin Mercedes59
8Williams Mercedes23
9Alfa Romeo Yarış Ferrari7
10Haas Ferrari0

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir