Red Bull Racing Esports’dan Sert Atak!

0

Red Bull Racing Esports’un 2021 sezonu için İngiltere merkezli oyun bilgisayarı uzmanları Fierce PC’yi Resmi PC Ortağı olarak atadığının duyurulmasıyla büyük bir performans artışı elde etmeye hazırlanıyor.

Red Bull Racing Esports’un 2021 sezonu için İngiltere merkezli oyun bilgisayarı uzmanları Fierce PC’yi Resmi PC Ortağı olarak atadığının duyurulmasıyla büyük bir performans artışı elde etmeye hazırlanıyor.

Ciddi oyuncular tarafından kurulan ve çalıştırılan Fierce PC, Red Bull Racing Esports’a Takımın sürücülerinin sanal yarışlarının en üst seviyelerinde mümkün olan en iyi performansı sunmasını sağlayacak özelleştirilmiş, güçlü sistemler sunmak için ısmarlama oyun bilgisayarları, VR makineleri ve iş istasyonlarının yapımındaki uzmanlığını getirecek.

Her sistem, NVIDIA 30 serisi kartlar, Intel işlemciler, ASUS anakartlar ve Corsair bileşenleri de dahil olmak üzere mevcut en iyi donanımların kullanımıyla rekabet için optimize edilecektir.

Ancak Fierce PC’nin sistemleri sadece takım’ın profesyonel sim sürücüleriyle sınırlı olmayacak. Pc yapımcısı, Takım için makineler oluşturmanın yanı sıra Red Bull Racing Erena’yı üst düzey bilgisayarlarıyla donatacak.

Ve en önemlisi, Fierce PC web sitelerinde Red Bull Racing Esports sistem spesifikasyonunu satacak. Oyunculara Red Bull Racing Esports Team tarafından kullanılan ve Red Bull Racing Erena’nın içinde yer alan aynı donanımda yarışma fırsatı verecek.

Fierce PC’nin yüksek güçlü sistemleri, etkinlik ne olursa olsun Ekibin oyununun zirvesinde performans gösterebilmesini sağlayacaktır.

Oliver Hughes

“Motor sporları tamamen teknik mükemmellik arayışı ve eldeki ekipmanın optimizasyonu ile ilgili.

Red Bull Racing Honda Pazarlama Direktörü Oliver Hughes

Esports’ta da durum farklı değil ve Fierce PC’nin yüksek güçlü sistemleri, etkinlik ne olursa olsun Takımın oyununun zirvesinde performans gösterebilmesini sağlayacak.

Son teknoloji bileşenler kullanılarak üretilen Fierce PC’nin bilgisayarları, en zorlu uygulamaları işlemek için özel olarak üretilmiştir ve Takımın sürücülerine ve sim sürücülerine dünyanın her yerinde, savaşın sıcağında en önemli olduğunda güç, performans ve güvenilirlik sağlayacaktır.”

Fierce PC, Red Bull Racing Esports ile bu ortaklığı sağladığı için çok mutlu. Birlikte yaptığımız ilk konuşmalardan markalarımızın mükemmel bir şekilde hizaya geldiği açıktı.” Bradley Haworth

Fierce PC Pazarlama Müdürü Bradley Haworth şunları söyledi: “Ben ve Fierce PC’deki ekibin geri kalanı, Red Bull Racing Esports ile bu ortaklığı sağladığımız için çok mutluyuz. Birlikte yaptığımız ilk konuşmalardan markalarımızın mükemmel bir şekilde hizaya geldiği açıktı.

Bu ortaklık, sürücülerinin yarışma sırasında en iyi performanslarını sergilemek için ihtiyaç duydukları tüm güçlü donanımları sağlayarak Red Bull Racing Esports takımını desteklediğimizi görecek. Özellikle ekip için yapılandırdığımız sistemler arasında Intel, NVIDIA, ASUS, Corsair ve Seagate gibi sektör lideri markaların en yeni ve en iyi donanımları yer alıyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir