Marcel Kiefer’in F1 2021 Hakkındaki İlk Düşünceleri

0

Red Bull Racing Esports sürücüsü oyunun en son sürümü hakkında değerlendirmeleri. Marcel Kiefer, 2017’de başladığından beri F1 Espor Serisi’nde yarışıyor.

Sürümleri boyunca Formula 1’in oyununu oynama konusunda saatler süren deneyime sahip.

Geçen sezon Sürücüler Şampiyonası’nı üçüncü sırada tamamladı ve takım arkadaşı Frede Rasmussenile birlikte Red Bull Racing Esports Team için Kurucular Şampiyonası’nı korudu. Yani, oyunu oynamak hakkında birkaç şey biliyor.

Burada Marcel F1 2021’inen son sürümü hakkında düşüncelerini veriyor.

F1 2020’nin piyasaya sürülmesi ve bu yılki sürüm arasında, oyunun yapımcıları Codemasters Electronic Arts tarafından satın alındı ve bu yılki oyuna çok fazla damga basma şansları olmamasına rağmen, Marcel şimdiye kadar gördüklerinden etkilendi.

“Oyun gerçekten çok iyi,” dedi Marcel. “Geçen yılla karşılaştırıldığında, detay üzerinde çalıştıklarını görebilirsiniz ve Formula 1 serisinin tüm hayranlarının istediği daha eksiksiz bir oyun gibi hissettiriyor.”

Olanları bozmayacağım, ama Breaking Point keyifli ve seriye tamamen yeni bir ek.

Marcel Kiefer

Marcel profesyonel olarak yarışsa da, yeni sinematik hikaye özelliği olan Breaking Point’i kontrol etmekten keyif aldı.

“Sıradan oyuncu için Breaking Point gerçekten harika. Daha çok Netflix dizisiyle ilgili ve daha sinematik.

Olanları bozmayacağım, ama keyifli ve seriye tamamen yeni bir ek. FIFA’da benzer bir hikaye moduna sahip oldukları için bu bir EA [Electronic Arts] kapsayıcılığı mı oldu bilmiyorum, ama sorun değil.”

Checo ve Max F1 2021'de
Checo ve Max F1 2021’de© F1 2021

Profesyonel bir sürücü olan Marcel, hala yapılabilecek birkaç iyileştirme olduğunu düşünüyor ve şimdi Codemasters daha büyük bir şirkete ait olduğu için, umarım bazı yükseltmeler gerçekleşecektir.

“Pistlerin biraz daha gerçekçi hissettirmesi için bazı ek çalışmalara ihtiyacı var. Örneğin, Red Bull Ring’de birinci virajda bir sosis kerb var, ancak oyunda “dedi Marcel” diye bir şey yok.

Gerçek hayatta üzerinden araba sürmek istemezsiniz, çünkü ciddi hasarlara neden olabilir, ancak oyunda yoktur, bu yüzden olması gereken yere sürebilirsiniz.

İlk izlenimlerim oyunun tekrar seviye atladığını ve gerçekten harika olduğunu söylüyor.

Marcel Kiefer “Sanırım hevesli yarış hayranlarının farkında olduğu daha ince detaylar olduğunu söyleyebilirsiniz, bu da oyunu dahil etmek ve tamamlamak için harika olurdu.

Oyundaki pist sınırları da bazı ince ayarlamalarla yapabilir ve sınırı görmek zor olduğu için daha bağışlayıcı hale getirebilir.Sürücü, “Birkaç güncellemenin geleceğini tahmin ediyorum, ancak ilk izlenimlerim oyunun tekrar seviye atladığını ve gerçekten harika olduğunu söylüyor.” diyerek sözlerini noktaladı.

F1 2021 artık Xbox, PlayStation ve PC için kullanılabilir.

Toprak Razgatlıoğlu’nun Kariyerinden Öne Çıkan 5 An

Red Bull Racing Miami GP’ye Damga Vurdu

Red Bull Motor Sporları Hafta Sonunda Neler Oldu?

KNN54 Riders Nedir?

Manuel Puccetti: “Türk sporcular, bizim ikinci ailemiz gibi oldular”

Paul Denning: “Toprak’ın gerçekten çok ama çok eşsiz bir sürüş stili var”

DTM Hakkında Bilmen Gereken 10 Şey

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir